Михаил Назаренко (petro_gulak) wrote,
Михаил Назаренко
petro_gulak

И вот общественное мненье

На ФБ напомнили об одной публикации 7 ноября 2013 года, за две недели до того, как всё началось.

Опозиції не вдасться організувати масові протести у випадку непідписання угоди про асоціацію з ЄС. Таку думку у коментарі Тиждень.ua висловив заступник директора Інституту соціології НАНУ, один із провідних вітчизняних суспільствознавців Євген Головаха.
«Як на мене, зараз більшість прихильників євроінтеграції взагалі дезорієнтовані. Відбувається «підковдрова», незрозуміла гра як з боку влади, так і опозиції. У кожної сторони – свої мотиви підписання угоди про асоціацію. А українці, звісно, не можуть зрозуміти, в яку гру грає влада і опозиція. Тому, думаю, потужного спротиву у випадку непідписання угоди про асоціацію не буде», – заявив Головаха.
Тим паче, додає він, не вдасться опозиції мобілізувати суспільство навколо теми євроінтеграції.
«Вони [опозиція] навіть не можуть вивести свій "ядерний" електорат – палких прихильників. А що можна вимагати від пересічних громадян? Так, вони підтримують євроінтеграцію, але не розуміють, що коїться в країні», – пояснив Головаха.
Водночас інтеграційний вибір, зауважує голова правління фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна, не є в переліку проблем, що зумовлять масові протести.
«За результатами останнього нашого опитування, серед причин масових протестів міжнародні проблеми посіли останнє місце. І, як бачимо, підтримка опозиції не настільки сильна, щоби люди виходили на її заклики [відстоювати євроінтеграції прагнення суспільства]. Невеликі виступи можуть бути в Києві або в Західній Україні, але масових виступів не буде», – вважає вона.

Небольшие такие выступленьица предполагались.
(via vika_garna)
Tags: ruthenia
Subscribe

 • Усе ближче

  Отут можна послухати мою вчорашню розмову з Оленою Гусейновою про антологію "Крім "Кобзаря"", яка - нагадую - має вийти до кінця весни.

 • Як пишеться історія літератури, або Привид київського ченця

  Валерій Шевчук – безперечно, дуже вагома постать в сучасній українській культурі. Так само ніхто не буде заперечувати, що він зробив дуже багато…

 • Офіційно

  В середу, 7 квітня, о 12.10, на радіо «Культура» в програмі «Пряма мова» ми з Оленою Гусейновою говоритимемо про мою книжку, що вже за півтора…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment