Михаил Назаренко (petro_gulak) wrote,
Михаил Назаренко
petro_gulak

Книжковий Арсенал, день 2.

На честь 90-річчя Її Величності ми сьогодні придбали:

Ред’ярд Кіплінг. Сім морів («Навчальна книга – Богдан»). Другий том віршів, білінгва. Укладач – Володимир Чернишенко.

Ред’ярд Кіплінг. Нові пригоди Сталкі та його команди («Навчальна книга – Богдан»). Друга і остання книжка, кілька оповідань і російською не перекладались, що вже казати – українською. Перекладачі – Богдан Стасюк і Сергій Стець, редактор – Володимир Чернишенко. Чудово зроблено, просто чудово.

Антологія української поезії ХХ ст. Від Тичини до Лишеги («А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»). Укладач – Іван Малкович. 1300 сторінок кишенькового формату. І добір текстів, і оформлення вказують на добрий смак. Must read для кожного, хто не знає нашу поезію напам’ять.

Борис Херсонський. Родинний архів та інші вірші («Видавництво Старого Лева»). Переклади автора і Маріанни Кіяновської. Вишукане видання.

Анджей Сапковський. Відьмак. Останнє бажання («КСД»). Не є фанатом Сапковського, тож купив на подарунок – і сам прочитаю. Авторизований переклад Сергія Легези, наприкінці – тридцять сторінок із примітками перекладача і Олесі Стужук. Так тримати!

Торбан Кульман. Ліндберґ. Історія неймовірних пригод мишеняти-літуна («ВСЛ»). Не змогли втриматись, нас ця історія-з-малюнками зачарувала.

Аляйда Ассман. Простори спогаду («Ніка-центр»). Колективна пам’ять, комунікативна пам’ять та інші важливі речі.

НЕ купили, проте рекомендуємо:

Рей Бредбері. «Навчальна книга – Богдан» видає вже третій том із запланованих чотирьох: 150 із 200 оповідань, які обрав сам автор (в оригіналі це – «Stories of Ray Bradbury» і «Bradbury Stories»). Примітки, бібліографія, все як годиться. Прем’єра видання на осінньому Форумі, здається, пройшла майже не поміченою – а дарма.

Станіслав Лем, перший том із запланованих п’яти («Навчальна книга – Богдан»). Вся «Кіберіада» + «Маска» + оповідання Яцека Дукая в якості післямови + класичні ілюстрації з польського видання + примітки. Володимир Арєнєв і команда – респектую.

«Книги Джунглів» («Навчальна книга – Богдан»). Перше повне українське видання. Невтомний Володимир Чернишенко.

Мораль: many happy returns, Your Majesty!
Tags: private
Subscribe

 • Нелегальный детектив

  Наследники Конан Дойла осознали, что еще несколько лет - и всё (в смысле прав на копирайт), и впали в истерику. Не так давно они судились с…

 • На сон грядущий

  Я уже имел случай заметить, что "в такие времена, как нынешние", вечернее чтение Конан Дойла производит самое умиротворяющее действие. "В эпоху,…

 • 2 августа

  Ровно 105 лет назад Шерлок Холмс и доктор Ватсон скрутили немецкого шпиона. In hoc signo vinces!

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments