Михаил Назаренко (petro_gulak) wrote,
Михаил Назаренко
petro_gulak

Іще до свята

Тарас Шевченко в критиці. – Київ: Критика, 2016. – Том ІІ. – L+806 с.

shevchenko_v_krytytsi_cover_0

Шість з половиною років (лише на моїй пам’яті) ми над цим працювали і нарешті зробили. Восени 2013-го вийшов друком перший том зведення – «Прижиттєва критика (1839–1861)», а ось і другий, вже є сигнальні примірники: «Посмертна критика (1861)». 206 текстів, з яких лише 107 входило до базової бібліографії 1963 року, плюс 16 доповнень до першого тому.

Видання підготовано за сприяння Наукового товариства імені Шевченка в Америці. Над другом томом працювали: Григорій Грабович (загальна редакція, передмова), Олександр Боронь і Михайло Назаренко (упорядкування, підготовка текстів, коментарі та покажчики), Олесь Федорук (наукове редагування, коментарі та покажчики), Світлана Гайдук (підготовка текстів), Вадим Дивнич і Елеонора Соловей (літературне редагування), Андрій Мокроусов (відповідальний за випуск), вся «критиківська» команда, а також багато інших людей, без яких не вдалося б здійснити те, що вдалося. Ура.

Замовити можна у видавництві «Критика», незабаром запитуйте в книгарні «Є».
Tags: private, ІУЛ
Subscribe

 • Current mood

  Сова-Диоген. Чувствую себя совой-Диогеном.

 • Усе ближче

  Отут можна послухати мою вчорашню розмову з Оленою Гусейновою про антологію "Крім "Кобзаря"", яка - нагадую - має вийти до кінця весни.

 • Офіційно

  В середу, 7 квітня, о 12.10, на радіо «Культура» в програмі «Пряма мова» ми з Оленою Гусейновою говоритимемо про мою книжку, що вже за півтора…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments